Deelnemende groepen

ID   Plaats Naam groep Coördinaat
12 't Harde Gustaaf Adolf Groep
Oostloo 8
8084 PK 't Harde
52.408398
5.864118
30 Afferden Scouting De Rietkampers, Druten en Scouting Don Bosco, Beneden-Leeuwen
Koningstraat 114
6654 AH Afferden
51.88213
5.615896
5 Apeldoorn Scoutinggroep JJB
Berghuizerweg 155
7312 SN Apeldoorn
52.196447
5.92294
13 Apeldoorn Scouting SWIII/LBP
Jachtlaan 4-6
7313CP Apeldoorn
52.225696
5.943067
49 Apeldoorn Hertog van Gelre
Polderweg 4
7327 GX Apeldoorn
52.184223
6.005094
39 Arnhem Aerendheem
Lindestraat 26
6823JT Arnhem
52.004233
5.947947
36 Arnhem SBV/Kastanjegroep, Lincolngroep en Anne de Guigné
Frans Halslaan 101
6814 JP Arnhem
51.992262
5.888904
70 Arnhem Scoutinggroep Lido '76
Veerpolderstraat 128a
6833BS Arnhem
51.968044
5.917268
54 Arnhem De Geuzen Arnhem
Diependalseweg 3
6813GE Arnhem
51.987768
5.876248
31 Arnhem Andre De Thaye
Voetiuslaan 41
6828 TD Arnhem
51.981441
5.93377
66 Arnhem St. Christoforus Lichtdraagsters Arnhem
Monnikensteeg 4
6823AB Arnhem
51.996055
5.931598
6 Bemmel Scouting Bemmel
Sportlaan 1F
6681CD Bemmel
51.887183
5.905494
63 Bennekom Scouting Bennekom
Selterskampweg 68
6721 AV Bennekom
52.010021
5.686733
61 Breedenbroek Scouting Saksenheerd
Terborgseweg 16B
7084AJ Breedenbroek
51.874376
6.463735
11 Culemborg Sint Stanislaus & Saffatin
Steenovenslaan 20
4101 AM Culemborg
51.959819
5.216618
53 Deest Scouting De Woutergroep
Kweldam 1A
6653CB Deest
51.888871
5.660065
47 Deventer-Colmschate Scouting Titus Brandsma
Doornenburg 530
7423 BS Deventer-Colmschate
52.250597
6.212575
7 Didam St Willibrordgroep Didam
Julianastraat 41
6942BB Didam
51.938431
6.132001
71 Doesburg Isala Groep Scouting Doesburg
Forsythiastraat 1
6982 BA Doesburg
52.007961
6.145814
40 Doetinchem Scouting Hamaland
Keppelseweg 249
7008BB Doetinchem
51.976435
6.267411
28 Doetinchem Roothaangroep
Koekendaalseweg 11
7004GH Doetinchem
51.949179
6.320927
10 Dreumel - West Maas en Waal Scouting de Paulus Dreumel
De Paulus 1
6621 CB Dreumel - West Maas en Waal
51.848608
5.432343
19 Driel Scouting Schutgraaf
Aussemsstraat 13
6665DL Driel
51.958951
5.812126
42 Duiven Scouting Duiven
De Nieuweling 3
6921JL Duiven
51.944016
6.032289
26 Ede Scouting Jan Hilgers groep
dwarsweg 1-3
6715 AT Ede
52.041748
5.619678
46 Ede Scouting Langenberggroep Ede
Buurtmeesterweg 27-29
6711 HL Ede
52.04034
5.690836
59 ede scoutinggroep Pieter Maritz
doolhoflaan 1
6718 ZP ede
52.053743
5.661877
48 Ede Scouting Tarcisius Ede
Bosrand 17A
6718ZN Ede
52.051305
5.678393
44 Elst Sint Werenfridusgroep
De Pas 4
6662BK Elst
51.906733
5.843451
25 Ermelo Scouting Alexandergroep
Watervalweg 175
3853PS Ermelo
52.286721
5.594712
24 Ermelo Scouting Irmin-Taweb Ermelo
Kalkoenweg 23
3851SB Ermelo
52.315399
5.620175
68 Geldermalsen ScoutingGVG
Burgemeester Roozeveld van der Venlaan 13
4191 PL Geldermalsen
51.877121
5.271023
60 Gendringen Scouting Gaanderen en Scouting Gendringen
Tulpstraat 6
7081EB Gendringen
51.870251
6.371124
34 Gorssel IJsselgroep Gorssel & Kompasnaald & Witte Wieven
Kwekerijweg 3
7213AX Gorssel
52.199168
6.21419
58 Gorssel Sint joris Zutphen
Lindeboomweg 6b
7213 LS Gorssel
52.187208
6.224376
32 Groessen Scouting Groessen
Sint Isidorusplein 8
6923BD Groessen
51.93192
6.032275
14 Harderwijk Ragay Redoz
Strokwelweg 4
3847LR Harderwijk
52.326332
5.634041
4 Harderwijk Verbraak Margriet Groep
Strokelweg 6
3847 LR Harderwijk
52.324757
5.635664
55 Heumen Scouting Mgr. de la Geneste Grave & Scouting Boxmeer
Overasseltseweg 4B
6582 BL Heumen
51.765296
5.829366
50 Huissen Scouting Dannenburcht
Kloosterlaan 1a
6851 CA Huissen
51.935651
5.942171
17 Loenen Scouting Valeouwe
Lonapark 10
7371EH Loenen
52.122241
6.028076
51 Lunteren Scouting Lunteren
Hessenweg 77
6741JP Lunteren
52.091553
5.651042
41 Maurik OvN en KKG
Driesweg 21
4021HK Maurik
51.956391
5.437674
45 Nijkerk Scouting Nijkerk
Bunschoterweg 29b
3861 PD Nijkerk
52.224173
5.45594
43 Nijmegen Scoutinggroep de Bevers, Nijmegen en Scouting Malden
Staddijk 105
6537TW Nijmegen
51.809017
5.789734
35 Nijmegen scouting Karel de Stoute
weezenhof 9311
6536 AE Nijmegen
51.801688
5.81794
22 Nijmegen Scouting Paul Kruger
Sophiaweg 448
6523NJ Nijmegen
51.825654
5.890752
69 Nijmegen Scouting Jan van Hoof
Slotemaker de Bruïneweg 161
6532AC Nijmegen
51.822772
5.842248
15 Nijmgen Scouting Amalgama
Weteringweg 50
6546JZ Nijmgen
51.839175
5.785635
21 Nunspeet Scouting Nunspeet
Zandeboslaan 80
8072PP Nunspeet
52.376156
5.806693
29 Putten Kon-Tiki Putten
Garderenseweg 144b
3881 NC Putten
52.244567
5.639859
52 Rheden Rhedense Pioniers
Arnhemseweg 30
6991 DP Rheden
52.006046
6.028147
3 Silvolde Scouting Jonko Silvolde
Kerkenstraat 5
7064BH Silvolde
51.91028
6.381304
67 Tiel Scouting Phoenix Tiel
De hennepe 199
4003 AD Tiel
51.899826
5.426184
37 Ulft Scouting Graaf Ottogroep & Scouting Ulft
Bongersstraat 263
7071DZ Ulft
51.882047
6.387351
38 Valburg Scouting Valburg
Reethsestraat 25
6675CE Valburg
51.907413
5.794323
64 Veenendaal Scoutinggroep De Zwervers Veenendaal
Zandheuvelweg 2a
3904MD Veenendaal
52.015331
5.535972
57 Velp Velpsche Woudloopers
Beekhuizenseweg 73A
6881AE Velp
52.008625
5.97936
33 Velp De Markesteen
Bovenallee 3
6881 AJ Velp
52.015971
5.984322
8 Voorst Hélène H. Wilkensgroep
De Halmen 1a
7383 BG Voorst
52.182083
6.139028
56 Warnsveld zona
Vordenseweg 13
7231 PA Warnsveld
52.135076
6.256781
23 Weurt Scouting Beuningen '76
Reekstraat 13 A
6551 DR Weurt
51.853631
5.782176
16 Weurt Scouting Weurt
Kerkstraat 50
6551ZZ Weurt
51.859155
5.817156
9 Wijchen Scouting Woezik
Oud Woeziksestraat 3
6604 KD Wijchen
51.825182
5.717375
2 Wijchen Scouting St. Franciscus
Sint Jorispad 37
6603AM Wijchen
51.805829
5.744669
18 Winssen Karmijngroep Winssen
Kennedysingel 8a
6645 AW Winssen
51.881446
5.70041
65 Zeewolde Jan Wandelaar
Dasselaarweg 49
3896 LT Zeewolde
52.306767
5.528868
27 Zetten Scouting Zetten
Piersonstraat 21
6671 CK Zetten
51.932576
5.70933
62 Zevenaar Subanhara Liemersgroep
Slenterweg 29
6905DP Zevenaar
51.915818
6.066084

Inloggen

Hoofdkwartier

Het hoofdkwartier is tijdens het weekend enkel via telefoon te bereiken, er wordt niet geantwoord op e-mail, Telegram etc.

026 - 669 05 50